wrapper

زوم تک
شنبه 30 دي 1396.
امروز ،
السبت 4 جماد أول 1439.
 - 
Jan 20 2018.
 - 

  rss-icon telegram icon iconinsta  

معرفی انجمن

انجمن صنفی تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی در سال 1377 توسط جمعی از تولیدکنندگان با هدف حمایت از این صنعت و با کسب مجوز از وزارت کار و امور اجتماعی تاسیس و در سال 1379 بعنوان یک انجمن تخصصی، موفق به اخذ پروانه تأسیس از وزارت صنایع گردید.
در پی تصویب اساسنامه و انتخاب هیأت مدیره، انجمن عملاً کار خود را از اوایل آبانماه سال 1377 آغاز نمود.در ابتدای فعالیت نسبت به عضوگیری از صاحبان صنایع تولید تجهیزات اقدامات لازم انجام پذیرفت و از زمان تأسیس تا کنون بالغ بر 250 شرکت تولیدکننده در رده های مختلف به عضویت موقت و دائم انجمن پذیرفته شدند که از این میان بر اساس آخرین اطلاعات تعداد 244 شرکت تولیدی موفق به اخذ گواهینامه‌های معتبر داخلی و بین المللی گردیده و حائز شرایط عضویت دائم و دارای حق رأی در مجامع عمومی می باشند.

از مهم ترین اقدامات انجمن از بدو تأسیس تاکنون، ارتباط نزدیک با وزارت خانه های صنعت، معدن و تجارت، بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی و سازمان‌هائی است که به نحوی از انحاء می توانند برای رفع معضلات این صنعت تصمیماتی سازنده اتخاذ نمایند.
انجمن علاوه بر انتقال مشکلات تولیدکنندگان تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی و آزمایشگاهی به مراجع مسئول، همواره درصدد استیفای حقوق صاحبان این صنعت بوده و هم اکنون به عنوان یکی از نهادهای تخصصی غیر دولتی مورد وثوق وزارت خانه ها و سازمان های دولتی به ویژه وزارت خانه‌های صنعت و بهداشت می باشد.
انجمن از بدو تأسیس تاکنون نه دوره انتخابات هیأت مدیره را برگزار نموده، که هم اینک اعضاء محترم هیأت مدیره دوره نهم می‌کوشند تا با بهره گیری از تجارب گذشته و حضور فعال اعضاء انجمن در جهت رفع معضلات و مشکلات اعضاء اقدامات پیگیر و بی وقفه ای را دنبال نموده و مسیر ترقی را سریعتر از قبل طی کنند.

عضویت در خبرنامه

اشتراک

برای دریافت آخرین اخبار مرتبط با انجمن، آدرس ایمیل خود را وارد کنید

آمار بازدیدکنندگان

554217
امروزامروز1561
دیروزدیروز2797
هفته جاریهفته جاری1561
ماه جاریماه جاری52732
 آمار کل آمار کل554217
54Dot227Dot6Dot156
تعداد کاربر آنلاین 38

گالری

icon-galeri